Bakım & Onarım


Tüm müşterilerimizin vakum pompası servis ihtiyaçlarını karşılamak için İstanbul ve Ankara servis merkezlerimizde hizmet vermekteyiz. Vakum pompası servis teknisyenlerimiz, en son teknikler ve teknolojiler konusunda kalifiye olmak için kapsamlı bir eğitim programına tabi tutulur. Bu da müşterilerimizin en kaliteli hizmeti almasını sağlar.

Bakım ve Onarımını yaptığımız piyasadaki bazı vakum pompaları markaları;

EDWARDS Vakum Pompaları

ATLAS COPCO Vakum Pompaları

LEYBOLD Vakum Pompaları

BUSCH Vakum Pompaları

BECKER Vakum Pompaları

KINNEY Vakum Pompaları

PFEIFFER Vakum Pompaları

Yukarıdaki servis verilebilen markalara ait model bilgileri aşağıdaki tablodan incelebilirsiniz.

Teknik Servis Prosedürümüz; müşterilerimiz arızalı veya bakıma ihtiyacı olduğunu düşündüğü pompaları İstanbul ya da Ankara teknik servis noktamıza ulaştırır. Vakum pompasının arıza tespiti ve muayenesi yapılarak müşteri mevcut durum ve yapılacak işlemler konusunda bilgilendirilir. Müşterinin onaylaması durumunda bakım işlemlerine başlanır ve süreç hakkında bilgilendirilir. Bakım ve onarım işlemi bittikten sonra pompanın vakum seviyesi, çalışma gürültü seviyesi ve sıcaklık seviyesi gibi parametreler incelenir ve müşteri durum hakkında bilgilendirilir. Bakımı biten pompa müşteriye kargo yoluyla veya bizzat teknisyenlerimiz tarafından ulaştırılır.

Deneyimli mühendislerimiz, vakum sisteminizi izlemenize ve korumanıza, olası sorunları tahmin etmenize ve çalışma sürenizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Ares Vakum Teknik Servis

Tek Kademe Yağlı (Rotary Vane) Çift Kademe Yağlı (Rotary Vane) Rotary Piston Kuru Pençeli (Claw) Kuru VidalıMekanik Booster Kuru Salyangoz (Scroll)
EDWARDS
ATLAS COPCO
STOKES
LEYBOLD
BUCSH
BECKER
KINNEY
PFEIFFER
Precision Plus ve Edwards Orijinal kitlerini kullanarak servis verebildiğimiz vakum pompası marka ve modelleri
Precision Plus ürün kataloğuna buradan ulaşabilirsiniz.