Hakkımızda

Firmamız endüstriyel cihazlar ve analitik sistemler konusunda satış, servis ve eğitim hizmetleri vermek üzere 2009 yılında kurulmuştur. Firmamız endüstri sektöründe deneyimli profesyonel bir kadroya sahiptir. 2009 yılından bu güne kadar gerek AR-GE gerek endüstriyel alanda olsun vakum teknolojisinin kullanıldığı neredeyse her sektöre hizmet verebilmeyi başarmıştır. İlk kuruluş gününden itibaren Ares Vakum Edwards Vacuum Firmasının tek Türkiye temsilcisi olarak Edwards'ın 100 yıllık sektör tecrübesini bünyesine entegre etmiş ve bununla birlikte yerel sektör ihtiyaçlarına göre çok sayıda çözüm üretmiştir.


Organizasyon Yapısı

Ares Vakum Endüstriyel, AR-GE ve vakum teknolojilerinin kullanıldığı diğer tüm alanlarda çözüm üretebilecek deneyimli ve profesyonel bir kadroya sahiptir. Ankara merkezli olarak kurulan firmamız şu anda İstanbul ve Ankara'da Satış faaliyetlerinin yanında uzman teknik servis personelleri ile hizmete devam etmektedir.


Hedeflerimiz

Dünyada sürekli gelişen teknolojinin sağladığı avantaj ve kolaylıkları ülkemize en ekonomik şekilde getirmek, ürünlerimizi sanayimizin hizmetine gerek servis, gerekse eğitim desteği ile sunmak, toplam kaliteyi artırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak şirketimizin temel hedefidir.